Ortoosid

Select põlvekaitse

Select põlvekaitse

Side tagab stabiilsuse ja hoiab probleemse põlve soojas. Võib kasutada nii sportimise ajal, kui ka enne ja peale sportimist.
9,00 €
Select küünarnukikaitse

Select küünarnukikaitse

Side tagab stabiilsuse ja hoiab probleemse küünarnuki soojas. Võib kasutada nii sportimise ajal, kui ka enne ja peale sportimist.
9,00 €
Select hüppeliigesekaitse

Select hüppeliigesekaitse

Kaitseb venituse eest, toestab liigeseid. Võib kasutada enne, pärast ja sportimise ajal. Asetada liigesele nii et lühem osa jääb labajalale.
9,00 €
Põlvetugi beez

Põlvetugi beez

Tugi on disainitud spetsiaalselt, et toestada pinges lihaseid. Aitavad ennetada vigastuste teket ja ravida juba vigastatud või stressis lihaseid. Mugavad, sobilikud igapäevaseks kandmiseks või treeningu ajal.
9,00 €
Randmetugi 9010

Randmetugi 9010

Universaalne randmetugi, mille eesmärk on toestada rannet.
16,00 €
Hüppeliigesetugi

Hüppeliigesetugi

Pahkluutugi stabiliseerib ja annab tugeva toetuse, mis vähendab valu • Kootud kannaosa tagab istuvuse • Elastne kinnitusrihm tagab optimaalse sobivuse Kootud materjal: Polüamiid (65,5%), polüester (20,7%) ja elastaan (13,8 %)
25,00 €
Küünarnukitugi

Küünarnukitugi

Küünarnukitugi stabiliseerib ja annab tugeva toetuse, mis vähendab valu • Kootud küünarnukiosa tagab istuvuse • Elastne kinnitusrihm tagab optimaalse sobivuse ja leevendab kergekujulist epikondüliiti Kootud materjal: Polüamiid (65,5%), polüester (20,7%) ja elastaan (13,8 %)
25,00 €
Randmetugi

Randmetugi

Randmetugi stabiliseerib ja annab tugeva toetuse, mis vähendab valu • Sobib kandmiseks mõlemal käel • Reguleeritav eelnevalt vormitud alumiiniumlahas ja elastne kinnitusrihm tagab optimaalse sobivuse Kootud materjal: Polüamiid (65,5%), polüester (20,7%) ja elastaan (13,8...
25,00 €
Põlvetugi

Põlvetugi

Põlvetugi stabiliseerib ja toetab õrna survestusega ilma äärmusliku soojuspidavuseta • Kootud põlveosa tagab istuvuse • Elastne kinnitusrihm tagab optimaalse sobivuse Kootud materjal: Polüamiid (65,5%), polüester (20,7%) ja elastaan (13,8 %)
45,00 €
Seljatugi

Seljatugi

Seljatugi on mõeldud selja stabiliseerimiseks ja valu (nii kroonilise kui akuutse) leevendamiseks. • Velcrokinnitus teeb reguleerimise lihtsaks • Kaasasolev pikenduskomplekt (4 suurust kahes tootes) Materjal: Polüamiid (50%), polüester(33%) ja elastaan (17%)
70,00 €
Seljatugi Lumbo Direxa 50R50

Seljatugi Lumbo Direxa 50R50

Funktsioon - nimmepiirkonna stabiliseerimine, pakub leevendust valule, hingav nahasõbralik materjal, lihtsalt reguleeritav tänu elastsetele rihmadele.
104,00 €
FaLang translation system by Faboba
kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine