fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 85-09-125-3673

Aquaflex Multilingual

Hetke laoseis: 13 tükki
Müügihind allahindlusega
Müügihind40,00 €
  
-
Hind / kg:
Kirjeldus

Vaagnapõhjalihaste treeningsüsteem. Lihtne ning efektiivne viis vaagnapõhjalihaste treenimiseks ja inkontinentsiprobleemide raviks. Aquaflex® vaginaalsed koonused on enimkasutatavad vaagnapõhjalihaste treeningsüsteeme Suurbritannias.

Treeningsüsteem on kliiniliselt testitud ning mis koosneb rasksutega vaginaalsetest koonustest, mis on spetsiaalselt disainitud vaagnapõhjalihaste lihastoonuse tõstmiseks.

Vaginaalsed koonused aitavad parandada üldist vaagna seisukorda, taastavad kontrolli põie üle ning samas parandavad ka seksuaalelu ning rahuldust. Raskustega vaginaalsed koonused treenivad vaagnapõhjalihaseid.

70% stressi inkontinentsi juhtudest on ravitavad vaginaalsete koonuste kasutamise abil.

Aquaflex® on turvaline ning naturaalne lahendus, mis võimaldab naisel võtta kontrolli. Kui Aquaflex® on sisestatud õigel viisil, siis vaginaalsed koonused hakkavad automaatselt õigete lihastega tööle, et aidata kaasa vaagnapõhjalihaste treeningule. Aquaflex® on mugav, efektiivne ning seda on lihtne kasutada. Kui kasutada treeningsüsteemi iga päev, vähemalt 20 min. jooksul, siis võib positiivseid tulemusi oodata juba 12 nädala pärast. Aquaflexi® kasutamine sobitub väga lihtsalt sinu igapäevarutiiniga.

Pakend sisaldab:

  • Üks koonus alustamiseks (suurem) ning üks väiksem koonus 
  • 1 x 5g, 1 x 10g ja 2 x x20g raskused
  • Karp toote hoiustamiseks
  • Mitmekeelne kasutusjuhend

NB! Mitte kasutada raseduse ajal või kui teil esineb emaka väljalangemist. Kaebuste puhul konsulteerige oma arstiga