fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 164-IM00100

Libilina 100x70 cm

Hetke laoseis: 0 tükki
Müügihind allahindlusega
Müügihind45,00 €
  
-
Hind / kg:
Kirjeldus

Libe pind sees ja väljas. Avatud 100 cm küljelt.

Mõõdud: 100x70 cm

Multiglide libilinad on 100% nailonist. Libilina võib kasutada kõikjal, kus on vajalik vähendada hõõrdumist survepunktidele manuaalse siirdamise käigus: patsiendi pööramisel voodis, voodist üles ja alla liigutamisel.

Asetamine
Libilina asetatakse patsiendi raskete survepunktide alla (enamasti õlad ja puusad), kus keha on kontaktis aluspinnaga.

Libilina asetamine pööramise jaoks
Voldi libilina kokku, jättes ühe serva sõrmede peale, keera patsient ühele küljele ja lükka libilina patsiendi keha alla. Patsiendi pööramine on lihtsam, kui kasutatakse ristlina. Vastaspoolelt saab libilina lahti voltida. Kui patsienti on vaja pöörata külili asendisse, võib libilina asetada ainult puusa alla.

Libilina eemaldamine
Abiline libistab ühe käe libilina kahe kihi vahelt, haarates vastasnurga ja tõmbab aeglaselt enda poole, pöörates libilina sisekihi välja.

Libilina asetamine liigutamiseks voodis ülespoole
Kui patsient on libisenud voodis alla, aseta libilina ja padi patsiendi alla. Tõmba libilina alla, kuni see on abaluude all. Kui patsient saab tõsta oma puusasid, siis ta libistab ennast üles, kõverdades jalad ja veidi jalgadega lükates (kui võimalik, siis tõsta veidi voodi jalutsit). Kui vajalik, siis abiline võib kergelt lükata patsiendi põlve. Tõmberihma võib kasutada patsiendi puusa tõstmiseks. Võib kasutada ka tõstukit.

Hooldamine
Libilina võib pesta maksimum 80 C juures, kasutaja maksimaalne kaal 300kg. Veekindlat mudelit on ka lihtne puhastada alkoholilahusega. Mitte kasutada pesupehmendajat ega kloori, see võib rikkuda libisemisomadused.