fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 172-470001000A14E0

Smell Net 1000ml

Hetke laoseis: 9 tükki
Müügihind allahindlusega
Müügihind5,00 €
  
-
Hind / kg:
Kirjeldus

Piparmündilõhnaga vedel kontsentraat pindade pesemiseks, desinfitseerimiseks ja uriini lõhna eemaldamiseks. SMELL NET on bakteritsiidse, viirusi inaktiveeriva (k.a HBV ja HIV) ja seeni hävitava toimega. Toodet võib kasutada ka uriini lõhna eemaldamiseks kohtadest, kus tavaline pesuvahend ei saa toimida. Näiteks on võimalik eemaldada ebameeldivat uriini lõhna ka pragudest, kuhu uriin on ammu imbunud ja kogunenud. Piisab SMELL NET´i kokkupuutest probleemse kohaga kui toimub keemiline reaktsioon ja uriini lõhn kaob. Toimib ka kauaseisnud uriinile. Samuti sobib toode kasutamiseks koduses majapidamises lemmikloomade uriini lõhna eemaldamiseks pindadelt.

Toode on lõhnastatud ja peale kasutamist jääb ruumidesse värske ning meeldiv piparmündi lõhn.

Kasutamisjuhised
1% töölahusega (10 ml SMELL-NET´i 990 ml vee kohta) töödeldakse ruume ja inventari (põrandad, seinad, tualettruumid, WC potid, siibrid ). Siibrid tuleb üle loputada peale toimeaega. Pinnad ei vaja veega üle loputamist. SMELL NET eemaldab ka uriinikivi. Toimeaeg 5 minutit. HBV ja HIV profülaktikaks kasutada 2% töölahust (20 ml SMELL-NET´i 980 ml vee kohta), toimeaeg 15 minutit. Valmislahuse säilivusaeg suletud anumas on 14 päeva. Kasutusel olevat töölahust võib kasutada 7 ööpäeva jooksul. Vahetada lahust vastavalt saastumisele.

pH tase: 3

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Põhjustab nahasöövitust ja silmakahjustusi. Kanda kaitsekindaid. Silma sattumisel loputage silmi põhjalikult leige veega vähemalt 15 minutit. Pöörduge arsti poole. Kokkupuutel nahaga eemaldage saastunud rõivad ja jalatsid, loputage kannatanu nahka, kasutage ohtralt vett ja neutraalset seepi.Hoida lastele kättesaamatus kohas.