fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 78-930180

BORT operatsioonijärgne Halluxi lahas lahtise ninaga

Müügihind allahindlusega
Al.35,00 €
  
-
Hind / kg:
Kirjeldus

Teie raviarst on soovitanud teile kõrgekvaliteedilist operatsioonijärgset lahast, mis on sobilik varaseks mobiliseerimiseks. Palun järgige järgmisi punkte, et tagada suurim mugavustunne antud lahase kasutamisel.

SUURUSE VALIMINE
Valige suurus vastavalt jalanumbrile

KASUTAMINE
Kaitske lahtiseid haavu sideme või muu kaitsva materjaliga. Lahase kandmisel kasutage karke. Kandke alati mittelibiseva ja sama kõrge tallaga jalanõud tervel jalal. BORT operatsioonijärgset lahast kandes ei tohi te ise autoga sõita!

NÄIDUSTUSED
Operatsioonijärgne kasutamine ning teiste vigastuste korral, kus ravimiseks kasutatakse ekstensiivseid sidemeid või kompresse. Samuti olukordades, kus raviprotsess jätkub pikema ajaperioodi ulatuses ning jalaraskus jaguneb kõndimisel vaid ühele jalale (ka välistingimustes). Lisa jalatalda ei ole vaja.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfidrenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

KOOSTIS
Tald: 100% EVA Ülemine osa: 50% PUR, 35% polüester, 15% polüamiid Takjakinnis: 100% polüamiid

OLULINE TEADA
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. Vältige vereringe takistamist. Päeva jooksul kontrollige oma jalga korduvalt, otsides survepunkte ning veendudes, et te ei ole lahase kandmisel nahka kahjustanud.

HAIGEKASSA SOODUSTUS
Trauma või operatsiooni korral on antud ortoosi võimalik osta digiretsepti alusel Eesti Haigekassa poolse soodustusega (90%) Tervise Abi kauplustest üle Eesti!