fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 78-053100

BORT select AchilloStabil® Plus Hüppeliigese tugi

Müügihind allahindlusega
Al.71,00 €
  
-
Hind / kg:
Kirjeldus

Select – meie kõige kvaliteetsem toodete seeria, mille funktsionaalsuses ja suurepärastes toote omadustes saate ise veenduda. Seeria ainulaadsed omadused suudavad rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi.

NÄIDUSTUSED
Krooniline või traumajärgne ärritus või tundlikkus Achilleuse kõõluse piirkonnas, Haglundi sündroom, achillodüünia, operatsioonijärgne ärritus või valu Achilleuse kõõluse piirkonnas, näiteks kõõluse rebenduse või bursiidi korral.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfidrenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

KOOSTIS
66% polüamiid 29% elastodieen 5% elastaan

OLULINE TEADA
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. BORT select AchilloStabil® Plus hüppeliigese tugi toetab raviprotsessi eriti just aktiivsete tegevuste ajal. Kui peate kandma tuge ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage tugi või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused või tunnete kaebuste halvenemist, konsulteerige arstiga. Palun ärge kasutage kreeme või muid salve toe kasutamise ajal, sest need võivad rikkuda toote materjali. Toode sisaldab lateksit ning võib tekitada allergilisi reaktsioone

Suurus  Pahkluu ümbermõõt Kehapool
S kuni 21 cm Parem/vasak
M 21 - 23 cm Parem/vasak
L 23 - 25 cm Parem/vasak
XL 25 - 27 cm Parem/vasak

 

HAIGEKASSA SOODUSTUS
Trauma või operatsiooni korral on antud ortoosi võimalik osta digiretsepti alusel Eesti Haigekassa poolse soodustusega (90%) Tervise Abi kauplustest üle Eesti!