Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 78-054700

BORT select TaloStabil® Hüppeliigese tugi

Müügihind allahindlusega
Al.65,00 €
  
-
Hind / kg:
Kirjeldus

Kõrgkvaliteetsete materjalide, sh jahutavate kiududega BREEZE ja mikroobidevastase kaitsega TIMBRELLE®, kasutamine tagavad maksimaalse kasutajasõbralikkuse ja vastavuse kõrgeimatele standarditele. BORT select TaloStabil® hüppeliigese tugi toetab kahjustada saanud koestruktuure. Toote kompressioon toetab sidemeid, seejuures leevendades survet liigestel. Lisaks aitab tugi vältida jala ebaõiget liikumist. Liikumisel pakuvad kompressioon ja silikoonpadjakesed massaaži efekti, mis alandab paistetuse ohtu, aitab vähendada olemasolevaid paistetusi ning kiirendada ravimisprotsessi.

SUURUSE VALIMINE
Valige suurus vastavalt mõõdutabelile.

 Suurus Pahkluu ümbermõõt 
Kuni 21 cm 
 M 21-23 cm 
23-25 cm 
XL  25-27 cm 

 

NÄIDUSTUSED
Krooniline trauma- või operatsioonijärgne hüppeliigese pehmete kudede ärritus, osteoartroos, sidemete nõrkus pärast kipsi eemaldamist, sidemete vigastused, ülemise hüppeliigese deformatsioon, tendinopaatia.


VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfi drenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.


KOOSTIS
66% polüamiid, 29% elastodieen, 5% elastaan.

HAIGEKASSA SOODUSTUS
Trauma või operatsiooni korral on antud ortoosi võimalik osta digiretsepti alusel Eesti Haigekassa poolse soodustusega (90%) Tervise Abi kauplustest üle Eesti!