fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 78-112420

BORT Randme pöidlatugi

Müügihind allahindlusega
Al.36,00 €
  
-
Hind / kg:
Kirjeldus

Käeortoosid toestavad vigastatud koestruktuure (liigesed, sidemed, kapslid, kõhred). Kompressioon toetab sidemete funktsiooni vabastades liigese koormusest. Pöidlaväljalõige ennetab toe liikumist. Elastne Stabilo® rihma saab kohandada ning palstiksplint pakub maksimaalset toestust. Täna väga elastsele koele on ortoosi kerge paigaldada, kuid tagab hea toestuse.

Plastiksplindi kohandamine
Temperatuuril 70-160°C saab plastiksplinti individuaalselt vormida. Peale vormimist ja enne toe peale panemist, lükake individuaalselt vormitud splint ortoosil vastavasse taskusse.

NÄIDUSTUSED
Kroonilinsed, posttraumaatilised või postoperatiivsed ärritused pöidla sadulliigeses. Näiteks mõra, artriit, ulnaar- ja radiaalsidemete kahjustus.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite haigus, lümfi äravoolu häire ja ebaselge kudede turse, sensoorne kadu ja verevoolu häired vastavas kehaosas, naha ärritused vastavas kehaosas.

KOOSTIS
65% polüamiid, 28% elastodieen, 7% viskoos

OLULINE TEADA
Ei ole taaskasutatav – antud meditsiiniline seade on mõeldud ühele patsiendile kasutamiseks. Kui arst soovitab kanda öösel, vältige verevoolu takistamist. Tuimuse korral lõdvestage ortoosi, vajadusel eemaldage. Kui kaebused jätkuvad pidage nõu arstiga.

Toode sisaldab lateksit ning võib tekitada allergilisi reaktsioone.

Suurus  Randme ümbermõõt
S Kuni 15 cm
M 15 - 17 cm
L 17 - 19 cm
XL 19 - 21 cm