fbpx

Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 78-121600

BORT OmoTex Traction õla ja käsivarre ortoos

Müügihind allahindlusega
Al.60,00 €
  
-
Hind / kg:
Kirjeldus

Immobilisatsioon on levinud trauma ja ülekoormuse tagajärjel tekkinud vigastuste ravimisviis, mis kiirendab oluliselt raviprotsessi ning vähendab tekkida võivaid lisavigastusi. Õla ja käsivarre ortoos toetab kahjustada saanud koestruktuure (liigesed, sidemed, liigesekapslid, kõhred). BORT OmoTex on aktiivne tugi õlaliigese ravimiseks, sel on õlaliigesele tsentreeriv mõju ning võime piirata õlaliigese välimist pöörlemist.

SUURUSE VALIMINE
Valige suurus vastavalt mõõdutabelile

Suurus  Käsivarre ümbermõõt
1 24 - 28 cm
2 28 - 32 cm
3 32 - 36 cm
4 36 - 40 cm

 

 

KASUTAMINE
BORT OmoTex õla ja käsivarre ortoosi peaks paigaldama oma ala professionaal. Tõmmake tugi üle kahjustatud õla. Seejärel tõmmake hoidmise aas pea ette ja taha ning asetage terve käsi läbi hoidmise aasa nii, et rihm jookseks kaldus üle rindkere, seejuures kaela haavamata, ning ristuks vastas asuva õla all. Tõmmake rihmad soovitud pinge alla ning seejärel tõmmake kõhu rihm ülemise kehaosa taha. Juhtige naba kõrgusel vertikaalne kõhu ja selja rihm läbi aasa ning optimeerige toe sobivus rihmasid samaaegselt tõmmates. Sisemine silikoonpadi on korrektses asendis, kui see puhkab käevarre peal ja ümbritseb õlavarre pead. Vajadusel saab õla piirkonnas elastseid rist-rihmasid pinguldada, selleks reguleerige konksu silmuse kinnitusi. Pinguldatav rihm võimaldab piirata õlaliigese välimist pöörlemist veelgi. Selleks juhtige rihm läbi hoidmise aasa toe peal ning kinnitage konksu silmuse kinnitused kõhul.

NÄIDUSTUSED
Krooniline trauma- või operatsioonijärgne õla piirkonna pehmete kudede ärritus, st artroosi puhul.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfidrenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

KOOSTIS
Ortoos: 65% polüamiid 28% elastodieen 7% viskoos Padi: 100% silikoon

OLULINE TEADA
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. Kui peate arsti soovitusel kandma ortoosi ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage ortoos või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused, võtke koheselt arstiga ühendust. Survepunktide, marrastuse või muude sarnaste sümptomite korral võtke koheselt ühendust ortopeedi või raviarstiga, kes vaataks ortoosi sobivuse üle. Ärge kasutage kreeme või muid salve toe kasutamise ajal, sest need võivad rikkuda toote materjali. Toode sisaldab lateksit ning võib tekitada allergilisi reaktsioone.

HAIGEKASSA SOODUSTUS
Trauma või operatsiooni korral on antud ortoosi võimalik osta digiretsepti alusel Eesti Haigekassa poolse soodustusega (90%) Tervise Abi kauplustest üle Eesti!