Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X
Tootekood: 23-2453-70

Select punktuurpallide komplekt 2tk

Hetke laoseis: 0 tükki
Müügihind allahindlusega
Müügihind18,00 €
  
-
Hind / kg:
Kirjeldus

Komplektis 2 punktuurpalli.

Igaühel meist võiks olemas olla väike Selecti punktuuri-pall. Palli saab kasutada kahte moodi-sellelevajutades, tehes samaaegselt ringjaid liigutusi või lihtsalt tugevalt vastu probleeme valmistavaid kohti surudes. Viimane võib küll natuke haiget teha, aga mõne minuti möödudes valu taandub ja võib hakata tegema väikseid ringjaid liigutusi ümber valuliku koha. Pall pehmendab ja masseerib pinges ning valusaid lihaseid, suurendades vere ringvoolu. Hea on kasutada palli pärast treeningut, etennetada lihasvalu.

Olles pidevalt sundasendis, kas arvuti taga, köögis või aias toimetadesningsportides on punktuur-pall kindlasti tänuväärne abiline. Kui lihased on kord juba hellad võtab nende taastumine palju aega. Seda väikest palli on lihtne kaasa võtta ka reisile. Ta on kindlasti abiks väsinud jalgade või õlgade pingete leevendamisel.

Punktuurpall saadab korda väikeseid imesid üle kogu Teie keha-see on nagu omaksite isiklikku massööri. Näiteks, kui Teil on pidevalt külmad jalad, siis rullige jalgu pallil ja tunnete soojust levivat jalgades.